Kenalog 40 iniekcja 40 mg/ml 5 amp po 1 ml

Ból mięśni, stan podgorączkowy, utrata apetytu, osłabienie. Odblok należy rozpocząć po dwóch dniach od zakończenia wyżej opisanego cyklu na rzeźbę dla początkujących. Pani nina jak widać z konkurencji. >matki uwazaja ze tak nie jest. Nasz sklep ze sterydami dba o jakość obsługi klienta – nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany, wyróżnia się niskimi cenami, a także dostarczamy go szybko i w dyskretnych opakowaniach. Udowodniono, że w cyklach, podczas których używany jest testosteron, płodność męska spada do zera, w związku z czym próby poczęcia są praktycznie niemożliwe. Lek może być stosowany po ukończeniu 18 roku życia. Wziewne glikokortykosteroidy pozwalają na kontrolę choroby i osiągnięcie dla pacjentów optymalnych efektów, pod warunkiem jednak, że pacjent regularnie przyjmuje leki. MIT: Aby świetnie wyglądać potrzebujesz wielu nowoczesnych maszyn. Małgorzata Stokowska Wojda. Nie powinny ich również stosować osoby z potwierdzonym nowotworem w obrębie jamy nosowej i zatok przynosowych. Rozpakuj strzykawkę oraz większą igłę i połącz je ze sobą. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Czy sterydy to dobry pomysł, jeśli dopiero zaczynasz. Nie popieram Michała, że dopóki się nie nagrał filmu z ujawnieniem prawdy że brał środki dopingujące zarabiał na zwykłych laikach tego sportu ogromne pieniądze kosztem ich niewiedzy. Z powodu zaburzeń hormonalnych komórka jajowa nie dojrzewa i nie zostaje uwolniona, czyli nie dochodzi do owulacji. Regulamin dodawania opinii. Interesuje się psychologią sportu i fizjoterapią. To substancja odpowiedzialna za rozwiązanie problemów z erekcją oraz służąca do stosowania w przypadku mężczyzn, którzy mają problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Dodaj te 10 Mangetów do swojego sterydy po 40

Fałszywe banknoty i dokumenty, konta bankowe, narkotyki – kto stoi za tym serwisem

1 – sklep posiada bogatą ofertę, świetne opinie klientów oraz wyniki z laboratorium, potwierdzające skuteczność ich produktów;. UWAGA: artykuły są stworzone z myślą o specjalistach z zakresu żywienia i nie mogą zastępować konsultacji dietetycznej lub lekarskiej. Pamiętajmy, że zaognione i zaczerwienione zmiany na skórze świadczą o jej zapaleniu, które ma charakter przewlekły i nawracający. Zapraszamy na zakupy. APED są stosowane w leczeniu schorzeń przebiegających z niskim poziomem testosteronu oraz zanikiem tkanki mięśniowej. Najważniejsze wskazówki. To zaczeło sie 5 tyg temu, byłam z piesem w parku. Lista substancji zabronionych jest niezwykle długa. Nie tylko posiwiał, także dużo więcej spał i niechętnie wychodził na spacery. Leczyłam skutki uboczne sterydów, osłabienie całego organizmu, bóle mięśni i stawów, wypadnięcie większości włosów, byłam opuchnięta od sterydów na twarzy i brzuchu. Sterydy anaboliczne do kupienia to jeden z podstawowych preparatów, po jaki sięgają kulturyści, chcący szybko i efektywnie rozwinąć swoją muskulaturę, jak i poprawić witalność oraz ogólną wydolność organizmu podczas ćwiczeń. Była to rozmowa z portalem https://eurosterydypl.com/produkt/andropen-275-british-dragon-275-mg-ml-10-ml-33/ fansportu. Afera z CORHYDRONEM, notabene lekiem sterydowym, który pomylono z CHLORSUKCYLINĄ w zakładach farmaceutycznych potwierdza moją tezę w całości. Jeśli jesteś w poszukiwaniu najlepszych sterydów na sprzedaż na przyrost masy mięśniowej, mamy bardzo skuteczne alternatywy sterydów prawnych, aby polecić. Avamys jest nowoczesnym glikokortykosteroidem donosowym, charakteryzującym się bardzo małym stopniem wchłaniania z błony śluzowej nosa. W skład BCAA, czyli aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu bocznym, wchodzą leucyna, izoleucyna oraz walina. Sterydy mogą powodować przetłuszczanie się skóry, infekcje skórne i trądzik. Buduje nie tylko mięśnie, ale także inne tkanki, np. Chyba już wytłumaczyłem 🙂 budesonid Pulmicort – działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie, Berodual rozszerza oskrzela, żeby więcej budesonidu dostało się do płuc. Dlatego w czasie kuracji należy ściśle przestrzegać zaleceń lekarza, zwłaszcza dotyczących dawki i czasu leczenia. W przypadku ich wystąpienia należy podjąć odpowiednie leczenie przeciwinfekcyjne i odstawić stosowanie sterydu. Twój adres e mail nie zostanie opublikowany. Po pewnym czasie przekłada się to na nieprawidłowe funkcjonowanie poszczególnych narządów oraz zmiany w wyglądzie zewnętrznym. Skutki uboczne stosowanie sterydow.

sterydy po 40 - Odpręż się, czas na zabawę!

ENANDROL 250mg 10ml BALKAN PHARMACEUTICALS

Sposób przechowywania: 15°C 25°C. Otóż przyrost masy mięśniowej jest w tym przypadku spowodowany w dużym stopniu wzrostem ilości wody tzn retencja wody, zbierającej się pod skórą. Tym razem potrzebnych będzie Ci 6 preparatów. Odblok rozpoczyna za każdym razem wyłącznie dwa dni po ostatnim zastrzyku testosteronu. Drżenia są objawem rozmaitych chorób, których leczenie znacznie się różni. Polega on na doustnym podawaniu roztworów cukru laktulozy i ramnozy i analizie w próbce moczu w określonym czasie lub badaniu krwi po upływie 2 godzin. Załączony sklep jedynie obrazuje dostępność środków na rynku i informuje o ich cenach. Związane jest to z ich negatywnym wpływem na śluzówkę w nosie. Niestety musisz się do nich przyzwyczaić, ale jak robić zastrzyki sterydowe. Hormony te są wykorzystywane również w leczeniu chorób z autoagresji np. Mogą one występować w jednej z dwóch postaci, tzn. U wielu psów nerwy rdzeniowe przechodzą tu w okolicy przestrzeni międzykręgowych w pobliżu krążka międzykręgowego. By Permission of Hearst Communications,Inc. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i Kumok wróci do zdrowia. Angielskim pochodzą ze strony Myeloma Patients Europe LINK. U pacjentów, u których potwierdzimy skłonność do tej immunologicznej zakrzepicy, jak najszybciej powinny być podane odpowiednie leki przeciwkrzepliwe, immunoglobuliny oraz sterydy. Przeciętny klient aptek nie zdaje sobie sprawy z różnicy pojęć między „zwykłymi” sterydami i sterydami anabolicznymi. Wyniki badania nie są jednak ostateczne. Porównajcie sobie Schwarzeneggera ze Stallonem, który może od kilku lat bierze, ale nie całe życie i nie w takich ilościach co inwalida Arnold. Jestem osobą stosunkowo drobną 162cm/54kg – chciałbym głównie trochę zredukować i poprawić ogólny zarys/wygląd mięśni brzuch oraz rąk. Sterydy czyli dokładniej steroidy to związki chemiczne, które w pierwotnym przeznaczeniu mają leczyć stany zapalne w organizmie. Był to najgorszy dzień w moim życiu. Warto pamiętać, że serwowane przez marketingowych bullshiter’ów klejmy, w większości przypadków opierają się na badaniach na szczurach. Ale czy rzeczywiście tak jest. Jednym z najlepszych onkologów zwierzęcych jest dr Jagielski z lecznicy Białobrzeska w Warszawie. Około 3 minuty pomiędzy najcięższymi seriami i 2 minuty między lżejszymi, aby odpowiednio przywrócić zasoby energii do dalszej pracy mięśni. Linie cięć do operacji kosmetycznych dobierane są tak by przyszłe blizny były ukryte przed ludzkim wzrokiem np. Wiele osób myślało, że jestem tam naćpany. Pamiętaj, że budowanie ciała to zobowiązanie na całe życie, które należy praktykować każdego dnia z największą wytrwałością i niezwykłą świadomością.

10 zabawnych cytatów sterydy po 40

Wesołych, a przede wszystkim zdrowych, Świąt Bożego Narodzenia!

Nie jest to zbyt duży wydatek, a sterydy można łatwo otrzymać na rynku, chociażby w sklepie internetowym. Leczenie metforminą wpływa na poziom TSH, szczególnie w pierwszym pół roku stosowania tego leku. Należy spożywać codziennie minimum 600 g świeżych warzyw nie wliczając w to warzyw skrobiowych np. Mogą uczestniczyć np. Przewlekły stan zapalny prowadzi do uszkodzenia struktur ucha. Pl dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne treści medyczne poparte najnowszą wiedzą naukową. Chcesz zbudować dobrą masę mięśniową, będącą bazą pod Twoją późniejszą pracę z ciałem. PRO są wysyłane do laboratoriów w celu sprawdzenia ich składu, czystości oraz jakości. Maciej Kupczyk – chodzi o taką zmianę w systemie e Recepty, by lekarz otrzymywał alerty dotyczące realizowanych przez jego pacjenta recept. Jeżeli uważasz, że sam trening Ci nie wystarcza, odwiedź nasz oferujący sterydy sklep online i przekonaj się, że posiadamy w asortymencie preparaty przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Spójrzmy na najsilniejszą kombinację, Ultimate Stack. Indapen to lek stosowany w celu obniżenia ciśnienia tętniczego krwi. Ranking najpopularniejszych sterydów. Najlepsze sterydy anaboliczne. Substancje pomocnicze: laktoza 33,2 mg, sacharoza 23,4 mg. Ilu znacie ludzi którzy tak długo regularnie ciężko trenują. Kobiety natomiast mogą mieć problemy z miesiączkowaniem lub wystąpić może hirsutyzm czy przerost endometrium. Gonadotropina kosmówkowa jest mniej skuteczna niż sterydy anaboliczno androgenne, dlatego do uzyskania odpowiedniego efektu konieczne byłoby stosowanie dużych dawek, co może powodować nieodwracalne zaburzenia osi podwzgórze przysadka jądra. Przejawem agresji nie jest determinacja a gwałtowność, a ta ostatnia nie pomaga na siłowni. Dexasone podawać domięśniowo lub powoli dożylnie w następujących dawkach.

10 sposobów na natychmiastowe rozpoczęcie sprzedaży sterydy po 40

Piśmiennictwo:

Pylenia, steryd przez 2 3 tygodnie po zapaleniu. Są bardzo popularne w medycynie, gdzie wchodzą w skład leków sterydowych. Gada jak nakręcony i jest bardzo pogodnym dzieckiem. Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były prawidłowe i kompletne. Nie uwierzysz, ile ma w obwodzie. Wiele z nich dedykowanych jest również dla osób początkujących, a wybrane mogą być używane również przez kobiety. Jeżeli nadużywamy sterydów i co najgorsza alkoholu a zwłaszcza tego drugiego to niestety może dojść nawet do marskości wątroby co może doprowadzić do śmieci. Jeżeli nie uda musię z Tobą połączyć, podejmie kolejne 2 próby. Jak kontynuować zamówienia. Sprawdź aktualne informacje i promocje w naszych mediach społecznościowych. Po zapoznaniu się z ćwiczeniami rozwijającymi sylwetkę można bardzo szybko dojść do wniosku, że trening to nie jedyny bodziec, który wspierać będzie budowę perfekcyjnego ciała. One bardzo często przyjmują sterydy wziewne. Ze względu na między innymi odmienną budowę skóry szczególnej rozwagi wymaga stosowanie miejscowych sterydów u dzieci. Twój adres e mail nie zostanie opublikowany. Usługę zdalnej konsultacji z lekarzem świadczy Telemedi. Pamiętaj jednak o racjonalnym ich zażywaniu. Zapamiętaj mnieZaloguj się. Keeping this cookie enabled helps us to improve our website. Dodatkowo do negatywnych efektów stosowania anaboliku można zaliczyć łysienie, długie i bolesne wzwody, chwilowe zwiększenie libido i jego gwałtowny spadek, zmiany łojotokowe skóry, zaburzenie pracy nerek, białko w moczu oraz problemy z prostatą. To środek o zdecydowanie najwyższym potencjale redukcyjnym. Co ciekawe u osób mających pracę zmianową zwłaszcza nocną, cykl ten może zostać zaburzony, co wiąże się z negatywnymi konsekwencjami zdrowotnymi dla organizmu. Warto również dodać, że obecne w palmie flawonoidy i steroidy warunkują silne właściwości afrodyzyjne, tym samym mogą spowodować, że dzisiejszego wieczoru to ty będziesz królem strzelców. Zjawisko dopingu w sporcie amatorskim oraz uprawianym rekreacyjnie jest marginalizowane. Teraz pozbawiony jakiegokolwiek alibi wpadłem w prawdziwą panikę. Jest to objaw świadczący o tym, że coś jest nie tak w układzie słuchowym, czyli w obrębie ślimaka ucha wewnętrznego, nerwu słuchowego i obszaru mózgu odpowiedzialnego za przetwarzanie dźwięku.

21 nowych sposobów na sterydy po 40

Wady

Metypred to tabletki przeznaczone do leczenia m. Jest to odrębna jednostka chorobowa, dla której charakterystyczne jest występowaniem swędzących grudek oraz ognisk pokrzywkowych. Kontynuuj lubZamów prenumeratę. Ponadto konieczne jest częstsze wykonywanie badań krwi oceniających czynność tarczycy. Jeśli ryzyko związane z pogorszeniem się SM przewyższa ryzyko wynikające z Covid 19, nie zmieniaj czasu przyjmowania leków DMT i przyjmij szczepionkę, gdy będzie ona dla ciebie odstępna. Endoskopowa operacja zatok to jedna z metod leczen. Nie mogłam przełknąć jedzenia gęstego chleba tzn jedzenie było przygotowane do połknięcia a nie miałam tego odruchu aby je przesunąć do przełyka. Najlepsze sterydy na sezon zimowy. Oczywiście samego nie biorę.

Czyli…?

Dobrze mnie zdiagnozowano, przeprowadzono wszelkie konieczne badania i zaczęłam leczenie. Przy objawach ginekomastii bardzo dobre skutki przyniesie zażywanie któregoś z antyestrogenów, najpopularniejsze to Tamoksifen czy Noladex. Ponieważ nie współdziałają one zbyt dobrze. Endoskopia diagnostyczna dróg moczowo płciowych3. Któryś z ekspertów z Rady Medycznej opowiadał ostatnio, że znów w Polsce będzie tysiąc zgonów dziennie na COVID. Karmiony piersia, czasem NAN, od 6mc, bebiko, bo NAN nie chcial. Ciesz się Pięknymi Zdrowymi Włosami. Im więcej ciekawych i rzetelnie opracowanych informacji, tym lepiej. Zapalenie zatok przynosowych i w pakiecie trafiło się zapalenie ucha i atrakcje w postaci zapalenia spojówek, obrzęku powiek i takich. Na takich portalach często można znaleźć ludzi oferujących cudowne produkty, jakie miałyby sprawić, że nagle Twoje mięśnie się rozrosną, a Ty będziesz mógł wyciskać największe ciężary. Krem, suchość, wiotkość skóry, bez parabenów. Powoduje przyrost siły oraz zwiększa twardość mięśnia. Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Przy mocno nasilonej duszności tzw. Na drugi dzień dosłownie leczymy kaca. Ja mam zastrzyki o tej nazwie. Przerost łechtaczki spowodowany jest wysokim poziomem androgenów należy do nich między innymi testosteron, będącym wynikiem zaburzeń hormonalnych u kobiety. Wśród tych suplementów znajdują się preparaty, które podobnie jak leki na potencję z sildenafilem przyjmuje się około godziny przed stosunkiem. Umożliwiają serwerowi zareagowanie na działania użytkownika na stronie lub przeglądanie strony podczas odwiedzin. Mój synek tez urodzil się w 37tyg ciąży i nie dostal zadnego zastrzyku ze sterydami , powod przedwczesne odejście wod płodowych, w karcie mam wpisane ciaza donoszona, wiec wpraktyce wydaje mi się ze to nie wina sterydow jest ze ma nierozwinięte plocka gdyż mój tak jak pisałam nie dostal zadnego zastrzyku, nie był nawet przez chwile w inkubatorze, i nie ma zadnego problemu z plocami, tylko mamy przedluzajaca się zoltaczke, ale poziom jest w normie wiec tez lekarz mowi ze nie ma powodu do niepokoju, wiec może to nawet ten zastrzyk zaszkodzil dziecku a nie pomogl, na pewno potrzeba czasu by plocka się rozwinely choć obawiałam się ze syn już zawsze będzie mieć problem z plucami gdyż w 37 tc u większości dzieci sa już one dojzale i dziecko już w tym tygodniu jest zdolne do samodzielnego oddychania i przezycia bez zadnego zastrzyku, zresztą już w 36 tyg jest już do tego zdolne przynajmniej większość dzieci. Organizm domagał się urlopu.

Extra informacje

Maseczka w czasie inhalacji powinna przylegać do twarzy, a ustnik, jak sama nazwa wskazuje, znajdować się w ustach. Dla niektórych opiekunów kotów koszt są rzeczywiście zaporowe. Sam Walter Mayer został znaleziony w szpitalu psychiatrycznym pod Turynem i poddany przesłuchaniu, ostatecznie jednak nie postawiono mu żadnych zarzutów. Brak apetytu może być spowodowany stresem, gorączką, zatruciem metabolitami w przypadku zespołu rozpadu guza nowotworowego, uporczywymi biegunkami lub wymiotami, bólami brzucha w zapaleniu jelit po napromienianiu, zwiększeniem metabolizmu po zabiegu operacyjnym i wieloma innymi czynnikami. Ponad połowa 60% wszystkich wcześniaków przychodzi na świat w południowej Azji i w Afryce. Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła stóp procentowych ei4dAe5df. O dawkowaniu Metypredu zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci decyduje lekarz – jest to kwestia indywidualna, dlatego producent nie podaje sugestii dotyczących przyjmowania leku w ulotce informacyjnej. Przez długi czas EMG produkowało te przetworniki w niezmienionych formach jako czarne „mydełka” w obudowie z tworzywa sztucznego, zalane epoksydem od wewnątrz, z tłoczonym napisem EMG na froncie obudowy. W metodzie tej wykorzystuję się rTpa tkankowy aktywator plazminogenu w dawce 0,9 mg/kg masy ciała nie później niż 4,5 godziny po wystąpieniu udaru niedokrwiennego, znacząco poprawia rokowanie u chorych z udarem. Podczas zabiegu nacina się wiązadła, łączące prącie z kością łonową, przez co penis opuszcza się i wydaje przez to dłuższy. Sterydy mikrokoksy mirkokoksy. Dariusz Jurkiewicz: Myślę, że tak. Niestety tak nie jest. Jest to bezpieczny, sprawdzony i bardzo rzetelny sklep ze sterydami online, który posiada duży asortyment znanych marek, przy jednocześnie racjonalnych cenach na każdą kieszeń.

Asortyment

Dodatkowo naładowane są witaminami, minerałami i antyoxydantami, które wspierają nasz układ immunologiczny. W zależności od wskazania sterydy aplikuje się w różnych postaciach farmaceutycznych, a tym samym różne jest ich oddziaływanie na organizm oraz niezbędne środki ostrożności, które należy podjąć, aby uniknąć wystąpienia działań niepożądanych. Sterydy anaboliczne mogą również zwiększać ryzyko raka jąder, zwłaszcza gdy sterydy są używane w połączeniu z IGF 1. Leki z grupy sterydów cechują się wieloma różnymi działaniami, w przypadku patologii dotyczących układu oddechowego najważniejsze jest jednak ich działanie przeciwzapalne. W tym przypadku w zimie można wziewny lek sterydowy odstawić. To okazało się jak najbardziej słuszne, ponieważ już po kilku zastosowaniach odczułem znaczącą poprawę. Z tego co wiem, sterydy duża część z nich zatrzymuje w organiźmie wodę co bezpośrednio wpływa na przyrosty masy ciała. Najczęściej obserwuje się. Rośnie lawina zwierzęcych psychotropów. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji newslettera poprzez link w newsletterze. Skoro kolarz czy biegacz powinien utrzymać masę – bo jak wzrośnie to będzie wolniejszy – to może spróbować coś silnie androgennego ale NISKO ANABOLICZNEGO. Dla zawodowych sportowców dawki zaczynają się od 1000mg wzwyż co pięć, siedem dni. Jak widać, objawy choroby nowotworowej wcale nie muszą być specyficzne. Darmowa dostawa do Apteki Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów. Do metanabolu czy winstrolu. Wygląd zewnętrzny: Biały krystaliczny proszek. NIEDOCZYNNA, TRENER MATEUSZ KĘPSKI MISTERHOLISTER I DIETETYK ALICJA ORDO HASHTAG DIET.

Praca dla dietetyka

Trudno uchwycić moment, kiedy możemy powiedzieć, że walkę wygraliśmy. W porównaniu z prednizonem i prednizolonem wykazuje on silniejsze działanie przeciwzapalne, natomiast w mniejszym stopniu wpływa na zatrzymanie wody i sodu w organizmie, dzięki czemu mniej sprzyja obrzękom, „chomikom” itd. W aptekach dostępne są preparaty w postaci kropel lub sprayów zawierające chlorowodorek ksylometazoliny w stężeniach 0,05 proc. Mężczyźni zażywający sterydy anaboliczne są bardziej narażeni na wystąpienie raka prostaty. Wysokie poziomy tego hormonu, czyli hiperprolaktynemia mogą powodować zaburzenia cyklu menstruacyjnego i bezpłodność. Korzonki nerwowe to potoczna nazwa, która ma kilka znaczeń. Lekarzom dziękuje za pomocy wsparcie i zrozumienie. Kontakty seksualne z partnerem/partnerką, których znasz od niedawna. Pamięta, jak przed małą betonowa budką, wspólnie kiwali przejeżdżającym pociągom, pomagał kręcić korbą i z podziwem patrzył jak ciężkie drewniane szlabany unoszą się ku niebu. Przeprowadzone na substancji badania wykazały, że nandrolon ma jeden z najniższych wskaźników skutków ubocznych, a w jego składzie znajduje się najmniejsza ilość szkodliwych dla organizmu związków. Dobrze robi masaż po każdym udoju i wcieranie balsamów, żeli o zapachu mięty, które oziębiają wymię i ściągają opuchliznę. W przypadku glikokortykosteroidów wziewnych podkreśla się możliwość występowania. Szybkie działanie w tej sytuacji to sprawa kluczowa, decydująca o zdrowiu i życiu Twojego pupila. Mężczyźni, którzy ich nadużywają, narażają się na ryzyko wystąpienia innych dolegliwości, m. Stawki 2, 00 193 Warszawa, jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem. Może to być szczególnie niebezpieczne, jeżeli cierpisz na chorobę wrzodową żołądka. Sterydy o bardzo silnym działaniu androgennym pobudzają agresję u biorących. Marion Jones była wcześniej mistrzem świata w lekkoatletyce. To dobrawiadomość dla twojego organizmu, ponieważ ta kombinacja szybszego metabolizmu zwiększą ilością paliwa do użycia pozwoli ci szybciej spalić tłuszcz. Zaliczyć należałoby do nich: • powtarzanie niepełnych i nieprawdziwych informacji; • przemilczanie informacji, które mogłyby dać odbiorcy pełną informację o „produkcie”; • selekcja informacyjna; • nadmierne uogólnianie; • posługiwanie się opiniami, trudno weryfikowalnych „autorytetów”. @Blahblahaa: kupi sie bez problemu, ale ceny maja z dupy, a stezenia to loteria, ostatnio wyszlo, ze oxa na 20mg na tabsa zamiast 10. Anaboliki pobudzają androgenowe receptory znajdujące się na powierzchni błon komórkowych.

2023-01-25T18:48:44+01:00