LaBamba – posłuchaj nas 2018-05-23T22:31:10+02:00

Posłuchaj nas…

Mama-Mia

La isla bonita

Jesteś szalona

I always love you

Better when Im dancing

Beatlemania story

Babylon

 Za Tobą pójdę jak na bal

 Whisky

 Szalona ruda

 Sway

 Simply the best

 Pomarańcza

 Moje serce to jest muzyk

La Bamba,
czyli Piotr i Robert

Oferujemy Państwu zabawę przy różnorodnych gatunkach muzycznych, stylizowanych np. na lata 60, 70, 80, 90 i współczesnych. Repertuar dostosowujemy do potrzeb odbiorców.

Nasz zespół to profesjonalne aranżacje muzyczne utworów bardzo zbliżone do oryginałów. Wykorzystujemy bogate barwy dźwięków naszych instrumentów elektronicznych KORG I YAMAHA oraz brzmienie gitary elektroakustycznej CORT i elektronicznego instrumentu dętego AKAI EWI.
Utrzymujemy podczas imprezy bezpośredni kontakt z gośćmi weselnymi, co pomaga stworzyć swobodną, miłą atmosferę wśród bawiących się.

Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz nagłośnieniem firmy RCF, zapewniając tym samym doskonałe brzmienie.

Naszymi atutami są: profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wykonywany przez nas repertuar jest wszechstronny i niezwykle urozmaicony: gramy zarówno dla młodzieży, jak i seniorów, przeboje najstarsze i najnowsze.
Większość utworów wykonujemy w harmonii dwu-trzy głosowej.

Atmosferę całej imprezy dopełniają efekty kolorowych świateł i dymu.

Co o nas mówią?

Niezapomniane wesele… profesjonalna oprawa muzyczna!!! Dziękujemy Wam raz jeszcze!! Było kapitalnie:-)))))))))))) Polecamy wszystkim którzy lubią dobrą zabawę!! – Piotr i Robert jesteście wielcy!! DZIĘKI Pozdrawiamy

Iza i Andrzej

Znakomity zespół , który potrafi porwać do tańca wszystkich gości. Bogaty repertuar, bardzo duże możliwości wokalne i świetny kontakt z publicznością- po prostu pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!:)

Paulina G.

POLECAM:) mega zabawa, profesjonalni i weseli muzycy:)

Robert Koniec

Najlepsi !!!

Sandra Smolińska

Najlepsi !!!

Sandra Smolińska